Szent Efrém Férfikar és Háy János

A Múzeumbarátok Köre Alapítvány tisztelettel meghívja Önt és érdeklődő barátait 2017. szeptember 21-én, csütörtökön 18 órára a Szent Miklós Görögkeleti Plébániatemplomba (Baja, Miklós utca 1.) a Magyar Örökség díjas Szent Efrém Férfikar és Háy János, József Attila díjas költő előadóestjére, ahol az a capella zene és az irodalom, a hit és a szkeptikus költészet, a liturgikus vokális zene és a kétségeket felvető kortárs líra találkozik egymással.

A nagy érdeklődésre való tekintettel és a templom korlátozott befogadóképessége miatt kérjük, hogy a belépőjegyeket lehetőség szerint elővételben vásárolják meg a Türr István Múzeum irodájában (Baja, Deák Ferenc u. 1.).

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

Az előadóestre minden jegy elkelt!

2017.09.21 - 18:06, csütörtök